Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego

akredytacja 160Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku jest placówką funkcjonującą pod patronatem Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Skupiamy wokół siebie doradców metodycznych miasta Białegostoku, organizujemy spotkania, szkolenia, kursy pozwalające kadrze pedagogicznej naszego regionu pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Staramy się jednoczyć lokalne środowisko nauczycielskie w celu wymiany doświadczeń zawodowych. 

Posiadamy akredytację Podlaskiego Kuratora Oświaty - Decyzja nr SPiKU.5470.5.2020.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą doradczo - metodyczną oraz innymi materiałami zgromadzonymi w tym serwisie.

Dyrektor MODM
Maria Jolanta Ambrożej

Powinnością nauczyciela jest dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami ze wszystkimi, którzy tego potrzebują. Pozwala to mu na przekazywanie wraz z wiedzą cząstki samego siebie i utrwalanie swojej osoby w ich pamięci.


Zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli do publikowania na łamach serwisu Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Białymstoku swoich programów, planów, konspektów, referatów, pomocy dydaktycznych oraz innych pomysłów i prac. Publikacje pozwolą innym na skorzystanie z doświadczeń a autorom będą pomocne w uzyskiwaniu kolejnych stopni awansu zawodowego.


Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z zasadami pisania i publikowania.

Materiałów przesłąnych niezgodnie z zasadami nie będziemy publikowali!!!!


Materiały można przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostępne Publikacje
UWAGA!!! Większość publikacji zamieszczona jest we fragmencie.
Całości dostępne są do pobrania bezpośrednio pod publikacjami.

 

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31