W dniach 2-3 kwietnia 2022r. w MODM odbyło się szkolenie (16 godzinne) pt. „Wprowadzenie do alternatywnych i wspomagających metod porozumiewania się AAC”. Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzacie Tomaszewskiej i Agnieszce Dudzińskiej-Kwasiborskiej za ogrom przekazanej wiedzy, doświadczenie i praktyczne  rozwiązania w zakresie AAC. A wszystko to połączone z pasją, zaangażowaniem, humorem i profesjonalizmem. Uczestnicy mieli możliwość przećwiczyć na sobie wiele umiejętności, doświadczyć wielu sytuacji komunikacji z osobą z ograniczeniami i trudnościami w porozumiewaniu się. 

 

Szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione, a oto kilka ocen: „Otrzymałam to, czego oczekiwałam a nawet więcej… przede wszystkim uwrażliwienie na potrzeby osób niemówiących”, „Dużo wiedzy, dużo fajnej i potrzebnej praktyki”, „Bardzo dużo nowych pomysłów, wiadomości, czas spędzony w super atmosferze. Profesjonalne i otwarte prowadzące”, „Świetne szkolenie. Przyjemnie słucha się Was, chcę więcej.”, „Dziękuję za empatię, poczucie humoru. Dużo wiedzy, konkretne narzędzia, pomysły. Duży plus za dużo praktycznych zajęć, dziękuję.”

Maj 2024
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2