Za nami warsztaty: Okupacja niemiecka w Białymstoku w świetle badań IPN. Serdecznie dziękujemy za oklaski na koniec zajęć- były one dla nas niezwykłą (i wzruszającą) informacją zwrotną.
Pani Magdalena Dzienis-Todorczuk, główny specjalista IPN przestawiła nowy pakiet edukacyjny:,,Represje niemieckie w Bezirk Bialystok w latach 1941-1944” przygotowany przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku, Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Białymstoku. Materiały dodatkowe do pakietu- trzy propozycje wycieczek regionalnych i projekt interdyscyplinarny przygotowała Pani Dorota Bielewska- nauczyciel z Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku, członek Międzyszkolnej Sieci Nauczycieli Przedmiotów Społecznych.
Katarzyna Szczęsnowicz - doradca metodyczny z historii i wos
poniedziałek, 25.08.2025 17:00 19:00 Konferencja Edukacyjna dla dyrektorów i nauczycieli wychowania przedszkolnego ˮStawiam na siebie - o dobrostanie nauczyciela edukacji przedszkolnejˮ (STACJONARNE) |
wtorek, 26.08.2025 12:00 15:00 „Profil absolwenta i kierunki polityki oświatowej państwa w podręcznikach do edukacji wczesnoszkolnej” (STACJONARNE) |
środa, 03.09.2025 12:30 Jak zaprzyjaźnić się z AI i uczyć się rosyjskiego skuteczniej (STACJONARNE) |