Rok szkolny 2020/2021

Nasz ośrodek to przede wszystkim wspaniali pracownicy – ludzie z ogromną pasją i chęcią dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Miło nam powitać w naszym gronie siedmiu  nowych (wspaniałych!) doradców metodycznych!

• Justyna Agnieszka Madeja – język niemiecki (wszystkie typy szkół)
  • Anna Danielczuk – wychowanie przedszkolne
  • Elżbieta Baruch – plastyka (szkoły podstawowe)
  • Aneta Wilczewska – chemia (wszystkie typy szkół)
  • Emilia Elżbieta Łapińska - wychowanie fizyczne (szkoły ponadpodstawowe)
  • Katarzyna Nurkowska – język polski (szkoły ponadpodstawowe)
  • Ewa Karolina Repsz-Korotkich - pomoc psychologiczno-pedagogiczna

16 czerwca mgr Agnieszka Bąbczyńska doradca metodyczny wychowania przedszkolnego MODM prowadziła już ostatnie przed wakacjami  szkolenie w formie stacjonarnej. „Stare i nowe zabawy ogrodowe w przedszkolu”.To bardzo pojemna kategoria angażujących i różnorodnych zabaw, które będą towarzyszyć nam aż do jesieni. Z jednej strony są to aktywności bardzo proste i atrakcyjne, a z drugiej łatwe do zapamiętania. Dostarczają wiele radości , uczą zgodnego współdziałania, zdrowej rywalizacji, przestrzegania zasad. Prowadząca pięknie dziękuję za liczny udział i zaangażowanie, które przerosło jej wyobrażenie. Jesteście Panie Nauczycielki Wychowania Przedszkolnego CUDOWNE!

9 czerwca mgr Edyta Bajena - nauczyciel dyplomowany z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Białymstoku  odkryła przed nauczycielami wychowania przedszkolnego tajniki fascynującej sztuki zwanej scrapbookingiem na szkoleniu pn. Jak zacząć przygodę ze scrapbookingiem i co potrzebujemy na start? Pani Edyto jest Pani Czarodziejką, prace powstałe po szkoleniu są przepiękne. Zachęta do zgłębienia poznanej techniki jeszcze większa. Liczymy na kolejne fantastyczne doświadczenia pod Pani skrzydłami. W imieniu uczestników pięknie dziękujemy. Udało się Pani nas zarazić swoją pasją.

Gratulujemy jeszcze raz!

Empathy Dolls po raz kolejny zawitały do Białegostoku, a wraz z nimi ogrom empatii, uważności na dziecko i pozytywnych uczuć. To wszystko za sprawą Moniki Habik z Neurogen, która zechciała podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz koncepcją Lalek Terapeutycznych.

Bo najważniejsze jest ZOBACZYĆ dziecko. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszej fantastycznej prowadzącej. Z niecierpliwością  czekamy na nasze kolejne spotkanie!

W ubiegłą środę (02.06.21) odbyło się kolejne szkolenie skierowane do nauczycieli wychowania przedszkolnego „LET'S PLAY LET'S MOVE! Propozycje zabaw dla dużych grup z wykorzystaniem języka nowożytnego (j.angielski) w przedszkolu”, które poprowadziła mgr Edyta Białous z Przedszkola Samorządowego nr 29 pn."FANTAZJA”. Prowadząca podbiła serca Nauczycielek  swoimi pomysłami na zabawy dla licznych grup w przedszkolu. Pani Edyto serdecznie dziękujemy! 🙂