Miło nam poinformować, że w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego mamy aż trzech certyfikowanych Trenerów Myślenia Krytycznego! (Elżbieta Babicz, Grażyna Dawidowicz oraz Julita Majewska).

Już dziś zapraszamy dyrektorów do systemowego wsparcia dla szkół (4-letni projekt wdrożenia myślenia krytycznego z certyfikacją szkoły). Dlaczego program trwa aż 4 lata? Zmiany możliwe są tylko wtedy, gdy zmienią się nasze nawyki oraz schematy myślowe (a to wymaga czasu), a warunki do zmiany będą bezpieczne dla wszystkich!

Dla kogo jest projekt systemowego wspierania szkół? Szczególnie dla liderów, którzy:

- lubią chodzić własnymi ścieżkami,

- od dłuższego czasu szukają systemowej zmiany, dla całej szkoły,

- lubią wyzwania, motywują ich nowe kierunki działania,

- chcą wdrożyć nową strategię szkoły,

- potrzebują nowej wizji dla swojej szkoły i zespołu,

- biorą sprawy w swoje ręce

- chcę dołączyć do Ogólnopolskiej Sieci certyfikowanych szkół uczących myślenia krytycznego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i pozanania szczegółów tego pionierskiego przedsięwzięcia.