Zarządanie oświatą

zarzadzie oswiata

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli do udziału w sieci współpracy i samokształcenia „Wczesnego wspomagania rozwoju”. Praca odbywać się będzie zdalnie na Platformie E-learnigowej MODM.

Startujemy 30 marca 2020 r. do 26 maja 2020r. Praca w sieci będzie składała się z 5 modułów obejmujących zagadnienia gotowości szkolnej, wnioski wynikające z całorocznej obserwacji dziecka, opinii o dziecku na potrzeby diagnozy, pomocy psychologiczno - pedagogicznej i organizacji kształcenia specjalnego, organizacji wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w przedszkolu.

Sieć prowadzić będą doradcy metodyczni Anna Gawryluk i Barbara Kędzia.

Zapisy poprzez Platformę E-learnigową MODM: https://emodm.modm.bialystok.pl/

centrum 400