Zapraszamy nauczycieli matematyki i geografii do wzięcia w szkoleniach e-learningowych na temat zmian w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie maturalnym i egzaminie ósmoklasisty w roku 2022.

Zapisy: https://moodle.modm.edu.pl/

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie maturalnym z matematyki w roku 2022. Zapisy przez platformę e-learningową w terminach: 01.10 – 14.10.2021r.

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie maturalnym w roku 2022 wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkolenie wraz z materiałami metodycznymi ma zapewnić nauczycielom wsparcie w zakresie wiadomości i umiejętności sprawdzanych w zadaniach egzaminacyjnych z matematyki oraz tego, co należy z lat wcześniejszych powtórzyć przed egzaminem.

Geografia - zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie maturalnym w roku 2022. Zapisy przez platformę e-learningową w terminach: I edycja: 01.10 – 14.10.2021r.

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie maturalnym w roku 2022 wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkolenie wraz z materiałami metodycznymi ma zapewnić nauczycielom wsparcie w zakresie wiadomości i umiejętności sprawdzanych w zadaniach egzaminacyjnych z geografii oraz tego, co należy z lat wcześniejszych powtórzyć przed egzaminem.

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie ósmoklasisty z matematyki w roku 2022. Zapisy przez platformę e-learningową w terminach: I edycja: 01.10 – 14.10.2021r.

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych na egzaminie ósmoklasisty w roku 2022 wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkolenie (edycja II) wraz z materiałami metodycznymi ma zapewnić nauczycielom wsparcie w zakresie wiadomości i umiejętności sprawdzanych w zadaniach egzaminacyjnych z matematyki oraz tego, co należy z lat wcześniejszych powtórzyć przed egzaminem.

Platforma e-learningowa MODM

Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego przy MODM w Białymstoku