16 czerwca mgr Agnieszka Bąbczyńska doradca metodyczny wychowania przedszkolnego MODM prowadziła już ostatnie przed wakacjami  szkolenie w formie stacjonarnej. „Stare i nowe zabawy ogrodowe w przedszkolu”.To bardzo pojemna kategoria angażujących i różnorodnych zabaw, które będą towarzyszyć nam aż do jesieni. Z jednej strony są to aktywności bardzo proste i atrakcyjne, a z drugiej łatwe do zapamiętania. Dostarczają wiele radości , uczą zgodnego współdziałania, zdrowej rywalizacji, przestrzegania zasad. Prowadząca pięknie dziękuję za liczny udział i zaangażowanie, które przerosło jej wyobrażenie. Jesteście Panie Nauczycielki Wychowania Przedszkolnego CUDOWNE!

Platforma e-learningowa MODM

Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego przy MODM w Białymstoku