Szkolenia dla nauczycieli wychowania przedszkolnego niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Cieszymy się, że przygotowana przez nas oferta spełnia wasze wymagania i dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział i zaangażowanie.

Swoje podziękowania kierujemy również do prowadzących majowe szkolenia (mgr Edyta Bajena, mgr Kamila Ostrowskia, mgr Anna Kuba) - to dzięki Waszemu zaangażowaniu, pasji i chęci dzielenia się wiedzą możemy prowadzić tak wyjątkowe kursy!

mgr Edyta Bajena- nauczyciel dyplomowany z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Białymstoku prowadziła szkolenie stacjonarne nauczycielom wychowania przedszkolnego przeprowadziła szkolenie pt. „Z INFORMATYKĄ ZA PAN BRAT JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT – WIOSNA” dn.25.05.2021r.

mgr KAMILA OSTROWSKA – nauczyciel stażysta Przedszkola Samorządowego nr 31 w Białymstoku prowadziła szkolenie stacjonarne nauczycielom wychowania przedszkolnego pt. ,,PATRIOTYZM W TAŃCU? CZEMU NIE? POLSKIE TAŃCE LUDOWE I NARODOWE W PRZEDSZKOLU” dn.24.05.2021r.

mgr ANNA KUBA – nauczyciel kontraktowy Przedszkola Samorządowego nr 81 pn. „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku prowadziła szkolenie on-line nauczycielom wychowania przedszkolnego pt. „ PLASTYCZNY OGRÓDEK MAJOWYCH RÓŻNOŚCI - INSPIRACJE PLASTYCZNE Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA”, dn.18.05.2021r.

ogrodek

mgr Edyta Bajena- nauczyciel dyplomowany z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Białymstoku prowadziła szkolenie on-line nauczycielom wychowania przedszkolnego pt. „CUDA, CUDEŃKA - ZACZNIJ I TY W PRZEDSZKOLU! SAMOUCZEK CANVA ” dn.05.05.2021r.

canva

Platforma e-learningowa MODM